لوازم ضروری هر خانه

یک وقت هایی هست که برای همه مان پیش می آید، از آن وقت هایی که میرویم خانه خسته و گرسنه ایم و می خواهیم سریع دست و صورت مان را بشوریم و شروع کنیم به غذا خوردن. اما خدا نکنه که تو این مسیر از دست شستن تا غذا خوردن مشکلی برای مان پیش بیاید، مشکل که نه منظور بی توجهی به تمام شدن وسایل است. مثلا فرض کنید بخواهید دست های تان را بشویید و مایع دستشویی تمام شده باشه، یا بدتر از آن بخواهید غذا بخورید و متوجه بشوید که مواد غذایی که می خواهید بخورید تمام شده است؛ چه احساس بدی بهتان دست می دهد در این مواقع؟! خیلی وحشتناک و آدم با تمام وجود اعصابش خورد می شود. 
یکسری مواقع دیگه هم پیش می آید که مثلا خودمان یا فرزندان مان می خواهیم برویم مدرسه یا دانشگاه اما تو این حین متوجه می شویم که کتاب مان، جزوه مان یا مثلا برگه های ارائه مان پاره شدند و احتیاج به چسب داریم اما می فهمیم که چسب مان هم تمام شده و آن موقع است که با تمام وجود دوست داریم به خاطر بی توجهی های خودمان یک بلایی بر سر خودمان بیاوریم!!

 

مواد شوینده و بهداشتی و مواد غذایی و لوازم خرازی

خرید مواد شوینده و بهداشتی، مواد غذایی و لوازم خرازی-تکی با قیمت عمده


اما خب همه ی ما می دانیم که موارد این چنینی قابل پیشگیری هستند!! واقعیت این است که لوازمی مثل لوازم شوینده و بهداشتی، خرازی و مواد غذایی از جمله وسایل ضروری هر خانه ای هستند و باید حتما همیشه در خانه وجود داشته باشند اما خب امروز روز به علت گرانی های زیاد متاسفانه این امکان برای خیلی از ماها فراهم نیست، اما نگران نباشید!! استورک با در نظر گرفتن وضعیت معیشتی مردم در روزهای فعلی حراج هایی را برای شما در نظر گرفته تا شما بتوانید مایحتاج روزانه ی خودتان را در رابطه با مواد شوینده و بهداشتی، مواد غذایی و خرازی با قیمت های عمده اما بصورت تکی تهیه کنید!!

 

برای خرید انواع لوازم شوینده و بهداشتی، مواد غذایی و خرازی بصورت تکی اما با قیمت عمده اینجا

کلیک کنید!!

 

اقلام ضرروری خانه و کاشانه!!

اگر تازه عروس و داماد هستید یا اگر دانشجو هستید باید این موارد را خیلی خوب در ذهن تان بسپارید که یکسری لوازم هستند که هیچ گاه نباید تمام بشوند و باید همیشه در خانه باشند و در واقع تمام شدن آن ها به معنی بروز مشکل هست. این موارد را می توانیم بصورت کلی به سه دسته ی شوینده و بهداشتی، مواد غذایی و لوازم خرازی تقسیم کنیم. 


مواد شوینده و بهداشتی
همه ی ما می دانیم که از ابتدای پیدایش زمین و موجودات زنده، انسان همیشه به دنبال پاکیزگی و راهی برای زدودن آلودگی ها بوده است. شاید برای تان جالب باشد که بدانید اولین نوع صابونی که در جهان به وجود آمد مربوط می شود به قرن ها پیش، این یعنی حتی چند صد سال پیش هم مردم به فکر بوجود آوردن یک مایع بهداشتی و ضد عفونی کننده برای از بین بردن کثیفی ها و آلودگی ها بودند. پس این مورد نشان می دهد که مواد شوینده و بهداشتی یکی از مایحتاج همیشگی ما بوده و هست و در هر شرایطی نیاز داریم که از آن ها استفاده کنیم، به همین علت استورک تخفیف ویژه ای را برروی این دسته از محصولات خودش قرار داده تا شما بتوانید با قیمت های مناسب این لوازم را خریداری کنید. برای خرید این اقلام می توانید برروی تصویر زیر یا دکمه ی زیر آن کلیک کنید. 
 

مواد شوینده و بهداشتی

خرید مواد شوینده و بهداشتی-تکی با قیمت عمده

 

مواد غذایی 
همه ی ما برای زنده ماندن احتیاج به مواد غذایی و خوراکی داریم. بدن ما حکم کارخانه ای را دارد که برای کار کردن احتیاج به سوخت دارد. سوخت بدن انسان همان تغذیه و مواد خوراکی است که او مصرف می کند و اگر درست و به موقع این تغذیه به آن نرسد ممکن است عملکرد آن را تحت تاثیر قرار بدهد و دیگر درست کار نکند. بدن شما برای کار کردن احتیاج به انرژی دارد و این انرژی از مواد غذایی و در طول روز تامین می شود. شاید برای تان جالب باشد بدانید که یک تکه شکلات می تواند سوخت یک ساعت راه رفتن شما را برای تان فراهم کند!! یا اینکه شما می توانید با مصرف یک دانه سیب به مدت 6 دقیقه دوچرخه سواری کنید!! یادتان باشد که بدن شما تا سن 18 سالگی مدام در حال رشد کردن است و در این مدت شما باید به خوبی از خودتان پذیرایی کنید. نگران قیمت ها هم نباشید!! خدا بزرگ است. استورک برای تان تخفیف های خوبی را روی مواد غذایی اش در نظر گرفته که می توانید با کلیک برروی تصویر زیر محصولات غذایی که شامل تخفیف می شوند را مشاهده کنید و از آن ها خریداری کنید. 

 

مواد غذایی

خرید مواد غذایی-تکی با قیمت عمده

 

لوازم خرازی
خرازی ها از جمله فروشگاه هایی هستند که تقریبا برای همه ی افراد، از کوچک تا بزرگ، جذاب هستند و همه با دلیل و بی دلیل دوست دارند از آن ها خرید کنند. البته ناگفته نماند که خیلی از وسایلی که در این جور مغازه ها هستند ضروری هستند و باید در خانه های ما وجود داشته باشند. لوازمی مثل نخ، سوزن، چسب های مختلف مثل چسب آبی، چسب نواری، چسب زخم، چسب قطره ای، لوازم یکبار مصرف مثل لیوان های کاغذی، قاشق و چنگال های کاغذی، کبریت، کش، متر و این جور چیزها. ما برای راحتی کار شما لوازم خرازی را هم برای فروش در فروشگاه مان قرار داده ایم. البته تخفیف های ویژه ای را هم برروی آن ها در نظر گرفته ایم که شما می توانید با کلیک برروی تصویر زیر به صفحه ی این لوازم منتقل بشوید. 

 

لوازم خرازی

خرید لوازم خرازی-تکی با قیمت عمده

 

سخن آخر
همیشه و در همه حال تخفیف برای همه ی ما جذاب است و دوست داریم از آن استفاده کنیم. به همین خاطر هم ما در فروشگاه استورک به این فکر افتادیم که موقعیتی را برای شما فراهم کنیم تا بتوانید بسیاری از خریدهای روزمره ی خودتان را با تخفیف انجام بدهید. مواد شوینده و بهداشتی، مواد غذایی و لوازم خرازی از جمله لوازمی هستند که در فروشگاه ما با تخفیف عرضه می شوند. 
شما می توانید نظرات و پیشنهادات خودتان را در رابطه با این تخفیف ها از همین طریق با ما در میان بگذارید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت آن ها را بررسی و به شما پاسخ می دهند.
 


بیشتر بخوانید:

میوه ها و خوراکی های خوشمزه و مفید را بشناسیم!

چرا باید لبنیات بخوریم؟